Jobba på Linas Matkasse

Vill du arbeta med kvalitet och service, och göra vardagen skönare för våra kunder? Då kan du vara vår nästa medarbetare. Här hittar du våra tjänster som är lediga just nu, och kontaktuppgifter till våra olika avdelningar. Välkommen med din ansökan!

Lediga tjänster

Kundtjänstmedarbetare – Stockholm

Kundtjänst Leveranskväll – Stockholm

Junior kommunikatör – Stockholm

Inköpare av frukt/grönt – Stockholm

Säljare – Stockholm

Produktionspersonal – Göteborg

Även när vi inte har några lediga tjänster är du alltid välkommen med en spontan ansökan. Mejla i så fall ditt CV och ett personligt brev till respektive avdelningsansvarig som du hittar i listan här nedanför.

IT
Henrik Hussfelt, henrik.hussfelt@linasmatkasse.se

Marknad
Annika Jerveland, annika.jerveland@linasmatkasse.se

Kundtjänst
Elin Björkehag, elin.bjorkehag@linasmatkasse.se

Logistik
Fredrik Bjellder, logistik@linasmatkasse.se

Produktion
Ulf Fredriksson, ulf.fredriksson@linasmatkasse.se

Inköp
Anders Steen, anders.steen@linasmatkasse.se

Ekonomi
Gabriel Ingemarson, gabriel.ingemarson@linasmatkasse.se

Sälj
Tobias Edlund, tobias.edlund@linasmatkasse.se
Jacob Källberg, jacob.kallberg@linasmatkasse.se